noscript>

Aukščiausia kokybė už Jūsų pinigus

Mūsų pastangos ir investicijos į mokslinius tyrimus atsispindi aukščiausios kokybės produktuose, kuriuos galime pasiūlyti už patrauklią kainą. Dėl šios priežasties esame vertinami savo klientų Lietuvoje ir Europoje.

Šveicarijos įmonės ICERTIAS (International Certification Association GmbH) 2019 metų gegužės mėn. atliktas „Best Buy Award“ Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimas atskleidė, kad GERIMAX yra kainos ir kokybės santykiu pirmaujanti prekė tarp rinkoje parduodamų maisto papildų mažinančių nuovargį ir didinančių energijos lygį.

Viso apklausoje dalyvavo 1,2 tūkst. vyresni nei 18 metų, dažnai vaistinėse besilankantys Lietuvos gyventojai. Respondentų buvo prašoma, remiantis asmenine ar artimųjų patirtimi, įvertinti Lietuvos rinkoje siūlomus nuovargį mažinančius ir energiją didinančius maisto papildus, išskiriant tuos, kurie jų nuomone, pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Anketoje buvo pateikti atviri klausimai (t.y., be galimų atsakymų variantų), todėl apklausos dalyviai galėjo įvardinti bet kurį Lietuvos rinkoje veikiantį gamintoją, tiekėją ar parduodamos prekės pavadinimą.

GERIMAX produktai gaminami Danijoje nuo 1981 metų. Šie produktai yra gerai žinomi Lietuvos vartotojams – šalies rinkoje GERIMAX pristatomas jau beveik 30 metų. Ryškiausia GERIMAX produktų komponentas – unikalus ženšenio ekstraktas GGE®. Tai aukščiausios kokybės patentuotas ir tik GERIMAX linijoje naudojamas geriausios ženšenio rūšies Panax ginseng C.A.Meyer ekstraktas, kurio poveikis įrodytas 29 metus vykdomais moksliniais tyrimais.

GERIMAX Lietuvoje atstovauja „Orkla Care“, kuri yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncerno „Orkla ASA“ verslo padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje. Bendrovės produktų portfelyje – didelis pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų.

Dalintis