noscript>

Apie Gerimax

GERIMAX – tai Skandinavijos mokslininkų meistriškai sukomponuoti kasdien žmogui reikalingų vitaminų, mineralų ir antioksidantų deriniai, praturtinti vertingu laukinių ženšenių šaknų ekstraktu.

Koks dar nuovargis?

GERIMAX – įkvepia veikti kasdien!

Jeigu mūsų paprašytų vienu žodžiu įvardyti, ko labiausiai trūksta šiuolaikiniam žmogui, drąsiai pasakytume – poilsio. Nesibaigiantys darbai ir lėkimas, nuovargis, įtampa, miego trūkumas – tai mūsų kasdienybė, kurios neigiamos pasekmės veikia ir gyvenimo kokybę, ir išvaizdą. Pasitelkus mokslinius tyrimus GERIMAX maisto papildų paskirtis – normalizuoti kūno funkcijas taip, kad žmogus jaustųsi stiprus, žvalus ir gyvybingas.

Su GERIMAX dabar yra geriausi laikai, nes dabar turi daugiausia energijos! Tai Skandinavijos mokslininkų meistriškai sukomponuoti kasdien žmogui reikalingų vitaminų, mineralų ir antioksidantų deriniai, praturtinti laukinių ženšenių šaknų ekstraktais.

GERIMAX produktai gaminami Danijoje nuo 1981 metų. Lietuvos rinkoje GERIMAX pristatomas jau virš 30 metų. Solidi patirtis, nuolat vykdomos studijos ir vartotojų tyrimai Danijos mokslininkams leido sukaupti vertingų žinių ir vartotojui pateikti tik tai, kas geriausia. Produktų paskirtis – normalizuoti kūno funkcijas taip, kad žmogus jaustųsi stiprus, žvalus ir gyvybingas. Pasitelkus mokslinius tyrimus produktai sukurti vartoti esant nuovargiui, energijos trūkumui, norint palaikyti organizmo imunitetą ir atsparumą.

Išskirtinis dėmesys kuriant GERIMAX produktus teikiamas augalų ekstraktų kompozicijoms. Ryškiausia GERIMAX produktų žvaigždė – unikalus ženšenio ekstraktas GGE®. Tai aukščiausios kokybės patentuotas ir tik GERIMAX linijoje naudojamas geriausios ženšenio rūšies Panax ginseng C.A.Meyer ekstraktas, kurio poveikis įrodytas 29 metus vykdomais moksliniais tyrimais. Studijos patvirtino, kad vitaminai, mineralai ir ženšenis vartojami kartu turi sinerginį poveikį.

GERIMAX produktų grupės:

  • ENERGIJOS ATSTATYMAS. Esant labai žemam energijos lygiui (kai jaučiate nuolatinį nuovargį, vos pavelkate kojas, stresuojate) rekomenduojami ypač daug geriausios kokybės grynojo laukinių ženšenių ekstrakto turintys raudonieji GERIMAX Ginseng produktai (tabletės ir skystas tonikas).  Vartojant šiuos produktus atkuriama vidinė energija, gerėja nuotaika, stiprinamas imunitetas bei seksualinė energija.
  • ENERGIJA KIEKVIENAI DIENAI. Tai turtingiausios sudėties deriniai vyrams ir moterims bei vyresniems nei 50 metų amžiaus žmonėms, kuriems kasdien reikia energijos atlikti visus kasdienius darbus, viską suspėti laiku, nejausti nuovargio ir turėti stiprų imunitetą. Pilnaverčiai 21 vitamino, mineralo ir antioksidantų deriniai (mėlynas GERIMAX Multi Active ir žalias Multi Active 50+) praturtinti vertingu laukinių ženšenių šaknų ekstraktu, magniu, jų sudėtyje daug vitamino D.
  • ENERGIJOS ANTPLŪDIS. Kai reikia energijos čia ir dabar, su juoduoju GERIMAX Extreme jos gausite vos per 30 min. Suteikia staigų energijos pliūpsnį, pavyzdžiui, vairuojant ilgoje kelionėje, susirinkimo metu, ryte po nemigos nakties ar egzaminų metu.

GERIMAX – Aukščiausia kokybė už Jūsų pinigus

Šveicarijos įmonės ICERTIAS (International Certification Association GmbH) 2019 metų gegužės mėn. atliktas „Best Buy Award“ gyventojų nuomonės tyrimas atskleidė, kad GERIMAX yra kainos ir kokybės santykiu pirmaujanti prekė tarp Lietuvos rinkoje parduodamų maisto papildų mažinančių nuovargį ir didinančių energijos lygį.

Viso apklausoje dalyvavo 1,2 tūkst. vyresni nei 18 metų, dažnai vaistinėse besilankantys Lietuvos gyventojai. Respondentų buvo prašoma, remiantis asmenine ar artimųjų patirtimi, įvertinti Lietuvos rinkoje siūlomus nuovargį mažinančius ir energiją didinančius maisto papildus, išskiriant tuos, kurie jų nuomone, pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Anketoje buvo pateikti atviri klausimai (t.y., be galimų atsakymų variantų), todėl apklausos dalyviai galėjo įvardinti bet kurį Lietuvos rinkoje veikiantį gamintoją, tiekėją ar parduodamos prekės pavadinimą.

Daugiau informacijos apie šį sertifikatą galite rasti paspaudę nuorodą: www.bestbuyaward.org

 

Pasikrauk energijos, pajusk GERIMAX EFEKTĄ ir tu!

 

Skaitykite daugiau apie ženšenį

Ženšenis - unikalus adaptogenas

Skaityti straipsnį

Kodėl svarbi žaliavos standartizacija?

Skaityti straipsnį

Ginsenozidai. Kokia svarba ir poveikis organizmui?

Skaityti straipsnį