Jeigu mūsų paprašytų vienu žodžiu įvardyti, ko labiausiai trūksta šiuolaikiniam žmogui, drąsiai pasakytume – poilsio. Nesibaigiantys darbai ir lėkimas, stresas, nuolatinis nuovargis, įtampa, miego trūkumas – tai mūsų kasdienybė, kurios neigiamos pasekmės veikia ir gyvenimo kokybę, ir išvaizdą. Nusilpęs organizmas stokoja energijos, greitai pavargstame, sunkiau susikaupiame, tampame dirglesni, silpsta imuninė sistema ir netenkame atsparumo ligoms – visa tai akivaizdus ženklas, kad esate išsekę.

GERIMAX – tai Skandinavijos mokslininkų meistriškai sukomponuoti kasdien žmogui reikalingų vitaminų, mineralų ir antioksidantų deriniai, praturtinti vertingu laukinių ženšenių šaknų ekstraktu.

Išskirtinis dėmesys kuriant GERIMAX produktus teikiamas augalų ekstraktų kompozicijoms. Ryškiausia GERIMAX produktų žvaigždė – unikalus ženšenio ekstraktas GGE® (Gerimax Ginseng Extract). Tai aukščiausios kokybės patentuotas ir tik GERIMAX linijoje naudojamas geriausios ženšenio rūšies Panax ginseng C.A. Meyer ekstraktas, kurio poveikis įrodytas 29 metus vykdomais moksliniais tyrimais. Studijos patvirtino, kad vitaminai, mineralai ir ženšenis vartojami kartu turi sinerginį poveikį.

GERIMAX produktai gaminami Danijoje nuo 1981 metų. Lietuvos rinkoje GERIMAX pristatomas beveik 20 metų. Solidi patirtis, nuolat vykdomos klinikinės studijos ir vartotojų tyrimai Danijos mokslininkams leido sukaupti vertingų žinių ir vartotojui pateikti tik tai, kas geriausia. Produktų paskirtis – normalizuoti kūno funkcijas taip, kad žmogus jaustųsi stiprus, žvalus ir gyvybingas. Pasitelkus mokslinius tyrimus produktai sukurti vartoti esant nuovargiui, energijos trūkumui, norint palaikyti organizmo imunitetą ir atsparumą.

GERIMAX produktų grupės:

  • ENERGIJOS ATSTATYMAS. Esant labai žemam energijos lygiui (kai jaučiate nuolatinį nuovargį, vos pavelkate kojas, stresuojate) rekomenduojami ypač daug geriausios kokybės grynojo laukinių ženšenių ekstrakto turintys raudonieji GERIMAX GINSENG produktai (tabletės ir skystas tonikas).  Vartojant šiuos produktus atkuriama vidinė energija, gerėja nuotaika, stiprinamas imunitetas bei seksualinė energija.
  • ENERGIJA KIEKVIENAI DIENAI. Tai turtingiausios sudėties deriniai vyrams ir moterims bei vyresniems nei 50 metų amžiaus žmonėms, kuriems kasdien reikia energijos atlikti visus kasdienius darbus, viską suspėti laiku, nejausti nuovargio ir turėti stiprų imunitetą. Pilnaverčiai 21 vitamino, mineralo ir antioksidantų deriniai (mėlynas GERIMAX MULTI ACTIVE ir žalias MULTI ACTIVE 50+) praturtinti vertingu laukinių ženšenių šaknų ekstraktu, magniu, jų sudėtyje daug vitamino D.
  • ENERGIJOS ANTPLŪDIS. Kai reikia energijos čia ir dabar, su juoduoju GERIMAX EXTREME jos gausite vos per 30 min. Suteikia staigų energijos pliūpsnį, pavyzdžiui, vairuojant ilgoje kelionėje, susirinkimo metu, ryte po nemigos nakties ar egzaminų metu.

 

GERIMAX – energijos kupina kiekviena diena!

GERIMAX rekomenduojama vartoti kaip kasdienius mitybą papildančius produktus. Svarbu  įvairi ir subalansuota mityba laikantis sveiko gyvenimo būdo principų. Maisto papildai.