• Po kiek laiko pradėjus vartoti GERIMAX maisto papildus pajuntamas jų poveikis ir kiek šis poveikis tęsiasi?

  Greičiausiai pajuntamas GERIMAX EXTREME ENERGY poveikis. Dėl sudėtyje esančių greitai veikiančių guaranų ekstrakto ir ilgo poveikio ženšenių energijos pliūpsnis pajuntamas vos per 30 minučių. Energingumas gali būti juntamas iki 24 valandų. Kitų GERIMAX produktų poveikis yra nuosaikesnis. Vartojant GERIMAX MULTI ACTIVE ar skystąjį GERIMAX GINSENG poveikis gali būti juntamas po savaitės. Pasirinkus šiuos kasdieniam vartojimui skirtus GERIMAX produktus, rekomenduojamas trijų mėnesių kursas. Poveikis tęsiasi dar maždaug mėnesį ir kursą pabaigus.
 • Kas yra GGE®?

  GGE® yra patentuotas ir tik GERIMAX  maisto papilduose naudojamas STANDARTIZUOTAS aukščiausios kokybės ženšenių Panax Ginseng C.A. Meyer ekstraktas. Šio ekstrakto poveikis įrodytas 29 metus vykdomais moksliniais tyrimais. Tai, jog GGE ženšenio ekstraktas yra standartizuotas, reiškia, kad maisto papilduose naudojamame augalų ekstrakte visada yra vienodas veikliųjų augalinių medžiagų kiekis nepriklausomai nuo to, kur ir kokiomis sąlygomis augalas augo, t. y. nuo konkrečios vietovės dirvožemio sudėties ir kokybės, klimato ar konkrečiais metais vyravusių oro sąlygų. Kiekvienoje  GERIMAX MULTI ACTIVE  tabletėje yra ne mažiau 4 mg ginsenozidų.

 • Kuo GERIMAX MULTI ACTIVE skiriasi nuo kitų multivitaminų?

  Pagrindinis skirtumas – sudėtyje esantis kininio ženšenio ekstraktas. Tyrimais įrodyta, kad vartojant vitaminus ir mineralus kartu su ženšeniu pasiekiamas efektyvesnis sinerginis poveikis, veikia tarsi dviguba jėga. Vitaminų, mineralų ir ženšenio derinys yra efektyvus mažinant patiriamą protinį ir fizinį stresą, nuovargį, jis taip pat suteikia energijos ir taip pagerina gyvenimo kokybę.

 • Kuo skiriasi GERIMAX linijos produktai?

  GERIMAX produktus būtų galima palyginti su geriausių pasaulio siuvėjų pagal individualius užsakymus siuvamais drabužiais – kiekvienas kūrinys sukurtas siekiant patenkinti skirtingų klientų skirtingus poreikius. Visi GERIMAX produktai turi didelį kiekį vertingojo ženšenio šaknų ekstrakto. GERIMAX  MULTI ACTIVE – energija kiekvienai dienai. Tai vertingas vitaminų ir mineralų derinys, praturtintas ženšeniu, padedančiu užtikrinti reikiamą energijos lygį kasdien. GERIMAX EXTREME ENERGY sudėtyje yra pačių efektyviausių energiją stimuliuojančių pasaulio augalų derinys. Papildai, kuriuose dera ženšenio, rodiolos, guaranos ekstraktai, suteikia greitą energijos pliūpsnį vos per 30 min. Jie ypač praverčia vairuojant pavargus, besiruošiant svarbiam renginiui, intensyviam darbui ar egzaminams, einant į naktinį vakarėlį. GERIMAX GINSENG tonikas yra skirtas energijos lygiui atstatyti (pavyzdžiui, po ligos ar nemigo naktų, dėl besitęsiančių stresinių situacijų, nuolatinio nuovargio). Jo sudėtyje – tik didelė dozė grynojo ženšenio šaknų ekstrakto, be papildomų vitaminų ir mineralų.
 • Ar galima GERIMAX papildus vartoti kartu su vaistais?

  Jei vartojate vaistus, dėl GERIMAX maisto papildų vartojimo pasitarkite su savo gydytoju.
 • Kiek veiksmingi yra GERIMAX maisto papildai lyginant su kava ir kitais kofeino turinčiais gėrimais, pavyzdžiui, „Red Bull“?

  Daugelis žmonių atsigėrę gėrimų, kurių sudėtyje yra kofeino, pajunta energijos antplūdį. Tačiau jau po kelių valandų kofeino poveikis praeina. Tuomet dažnai jaučiamas dar didesnis nuovargis nei buvo. GERIMAX produktuose yra subalansuoti energijos teikiančių medžiagų deriniai, kurie suteikia tiek energijos, kiek jos reikia. GERIMAX MULTI ACTIVE sudėtyje yra ženšenių, multivitaminų ir mineralų, kurių poveikis tęsiasi visą dieną. GERIMAX EXTREME ENERGY sudėtyje yra kofeino, kuris suteikia staigų energijos anplūdį vos per 30 min., panašiai kaip ir energiniai gėrimai, tačiau papilduose esantys ženšeniai ir rodiolos, dar vadinamos aukso šaknimis, turi adaptogeninį poveikį ir suteikia ilgalaikę energiją, kuri nesukelia staigaus jėgų sumažėjimo poveikiui praėjus. Šiuos papildus rekomenduojama vartoti tokiose situacijose, kai reikalingas didesnis energijos kiekis arba kaip kasdienius maisto papildus.
 • Ar galima GERIMAX papildus vartoti nuolat, be pertraukų?

  Po trijų GERIMAX papildų vartojimo mėnesių rekomenduojama padaryti 2–3 savaičių pertrauką. Taip yra todėl, kad organizmas gali išsiugdyti toleranciją GERIMAX papilduose esančioms medžiagoms. Pertrauka padės užtikrinti geriausią papildų poveikį. Beje, nustojus vartoti GERIMAX ženšenyje esančių ginsenozidų poveikis organizme jaučiamas dar 2–3 savaites. Kas 3 mėnesius darant 2–3 savaičių pertrauką, GERIMAX papildus galima vartoti ištisus metus.
 • Ar galima GERIMAX papildus vartoti žmonėms, turintiems aukštą kraujo spaudimą?

  GERIMAX nerekomenduojama vartoti žmonėms, kurių kraujospūdis yra aukštas.

 • Ar vartojant GERIMAX papildus galima pajusti šalutinių poveikių?

  Kai kurie žmonės, pavartoję GERIMAX EXTREME ENERGY, jaučia padidėjusį širdies plakimą, kartais po šio papildo yra sunkiau užmigti. Todėl papildai nerekomenduojami žmonėms, kurie turi padidėjusį jautrumą kofeinui. Jų taip pat nerekomenduojama gerti prieš miegą.

 • Ar GERIMAX tinka moterims?

  GERIMAX papildai moterims tinka. Jei esate girdėję, kad ženšenis ar guarana yra skirti tik vyrams, žinokite, jog tai mitas.

 • Kokios rūšies ženšenis naudojamas GERIMAX maisto papilduose?

  Maisto papilduose GERIMAX naudojamas tik baltosios Panax Ginseng C.A. Meyer ženšenio šaknys. Ši ženšenių rūšis laikoma pačia kokybiškiausia, veiksmingiausia ir labiausiai ištirta ženšenio rūšimi (lyginat pavyzdžiui su Sibiriniu ženšeniu).

 • Kiek kofeino yra GERIMAX EXTREME ENEGRY ir kiek jo yra kavoje?

  Dvejose GERIMAX EXTREME ENERGY tabletėse yra 80 mg natūralaus kofeino – maždaug tiek pat, kiek jo yra ir puodelyje kavos.

 • Ar vartojant GERIMAX EXTREME ENEGRY galima gerti kofeino turinčius gėrimus?

  Būkite atsargūs derindami šiuos maisto papildus su kofeino turinčiais gėrimais. Perdozavus kofeino gali pasireikšti nerimas, nervingumas, padažnėjęs širdies plakimas ir nemiga.
 • Ar galima tuo pačiu metu vartoti kelis skirtingus GERIMAX produktus?

  GERIMAX produktus periodiškai galima derinti tarpusavyje. Pavyzdžiui, jei kasdien vartojate GERIMAX MULTI ACTIVE, prireikus staigios energijos galite išgerti ir vieną tabletę GERIMAX EXTREME. 
 • Ar galima vartoti GERIMAX laikantis lieknėjimo dietos?

  GERIMAX papildus galima vartoti laikantis dietų. Jie suteikia energijos ir yra nekaloringi.
 • Ar galima GERIMAX vartoti nėščioms ar žindančioms moterims?

  GERIMAX produktai nėštumo ir žindymo periodu nerekomenduojami.
 • Ar pradėjus vartoti GERIMAX nesutriks miegas?

  Jei vartojate GERIMAX EXTREME ENEGRY, galite pajusti, kad jums sunkiau užmigti, ypač, jei papildus išgeriate vakare. Visus GERIMAX produktus rekomenduojama išgerti likus bent 6 valandos iki miego.
 • Ar turėčiau nerimauti, kad vartojant GERIMAX MULTI ACTIVE gausiu per daug geležies?

  GERIMAX MULTI ACTIVE sudėtyje yra tiek geležies, kiek rekomenduojama organizmui gauti per parą. Jei turite geležies įsisavinimo sutrikimų, tokių kaip hemochromatozė, prieš pradėdami vartoti GERIMAX MULTI ACTIVE, pasikonsultuokite su gydytoju.
 • Ar teisybė, kad ženšenis didina seksualinę potenciją?

  Tolimųjų Rytų tradicinėje medicinoje ženšenis iš tiesų yra laikomas priemone potencijai didinti. Ženšenis energizuoja kūną, gerina fizinę ir psichinę būklę, todėl, jei lytinis potraukis sumažėja dėl nuovargio, streso ar pervargimo, ženšenio preparatas gali padėti spręsti šias problemas. Klinikinių tyrimų dalyviai, vartoję ženšenio preparatus, nurodė, kad jiems pavyko pasiekti žymiai geresnių erekcijos funkcijų nei tiems žmonėms, kurie vartojo placebą.
 • Ar ženšenis yra dopingas?

  Ne, ženšenis nėra dopingas. Sportininkai jį gali vartoti nerizikuodami dopingo testo rezultatais. GERIMAX papildai rekomenduojami sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms, nes jie pagerina ląstelių deguonies įsisavinimą, o tai padidina fizines galias.
 • Ar galima ženšenio perdozuoti?

  Taip, kaip ir bet kurio kito maisto produkto. Rekomenduojamas paros dozė yra apie 15 g sausos šaknies arba apie 5–6 gramus skysto ekstrakto. Pacientams, kurie keliolika kartų viršija šią normą, gali pasireikšti miego sutrikimai ir viduriavimas. Šie simptomai pasitaiko retai. Sutrikimai atsistato dozes sumažinus iki rekomenduojamo dydžio. GERIMAX maisto papildus rekomenduojama gerti kartą per dieną po 1–2 tabletes arba 15 ml skystojo toniko.