noscript>

Kodėl svarbi žaliavos standartizacija?

Aukščiausios kokybės produktus pagaminti įmanoma tik iš kokybiškiausių žaliavų. Yra daugybė ženšenio rūšių, skiriasi jų kilmė, šaknų amžius, paruošimo būdai.

Augalinio preparato standartizacija – tai preparato veikliosios medžiagos ir gatavo produkto farmacinių (fizinių – cheminių, biologinių, mikrobiologinių) savybių, įskaitant preparato tapatybę, grynumą ir sudėtį, bei preparato gamybos technologijos įvertinimas. Veikliosios medžiagos tapatybė vertinama, atliekant žaliavos makroskopinę – mikroskopinę analizę, nustatant morfologinius – anatominius ypatumus, vykdant cheminės sudėties kokybinę – kiekybinę analizę, įvertinant mikrobinę taršą, pesticidų, aflatoksinų, sunkiųjų metalų kiekį, radioaktyvumą. Analizė atliekama tik validuotais metodais. Šis ilgas ir kruopštus tyrimas būtinas, nes norint turėti vienokį ar kitokį vartojamo augalinio preparato farmakologinį efektą, labai svarbu nustatyti ne tik veikliosios medžiagos biologiškai aktyvius junginius, bet ir tų junginių santykį. Pažeidus cheminių junginių santykį, vietoje pageidaujamo farmakologinio poveikio galima inicijuoti nepageidaujamą efektą.

GERIMAX produktuose naudojama tik botaniko C.A.Meyer pristatyta vadinamojo „baltojo“ ženšenio rūšis Panax ginseng C.A.Meyer, auganti Šiaurės Kinijoje ir Korėjoje. Tyrimais įrodyta, kad būtent ši ženšenių rūšis sveikatinimo požiūriu yra veiksmingiausia. Patentuotas GGE® ženšenių ekstraktas ruošiamas iš 3-5 metų brandos augalų šaknų. Tai yra kokybiškiausia ženšenio žaliava.

Tam, kad poveikis būtų subalansuotas, vaistinę augalinę žaliavą būtina standartizuoti, tai yra nustatyti tikslų veikliųjų medžiagų kiekį ekstrakte.

GGE® ženšenių ekstraktas, naudojamas GERIMAX produktų gamyboje, yra griežtai standartizuotas – tai reiškia, kada tiksliai kontroliuojama, koks ženšenio veikliųjų medžiagų kiekis yra rekomenduojamoje paros normoje. Pavyzdžiui, kiekvienoje GERIMAX Multi Active tabletėje yra ne mažiau 8 mg ginsenozidų.

 

 

 

 

 

Dalintis