noscript>

Guarana - energijos užtaisas iš Amazonės

Veiklioji medžiaga – guaraninas, kuriame natūraliai yra kofeino. Skirtingai negu kofeinas, ekstraktas nėra greitai pasisavinamas, kadangi guaranoje yra riebalų, kurie sunkiai tirpsta vandenyje. Guaraninas chemiškai labai panaši į kavos pupelių sudėtyje esantį kofeiną, tačiau veikia daug ilgiau nei kofeinas.

Adaptogenas kilęs iš Brazilijos. Iš guaranos sėklų gaunamo ekstrakto kapsulės vartojamos kaip energetinis maisto papildas.

Staigus ir trumpalaikis kavos poveikis sujaudrina organizmą, tuo tarpu guarana pirmiau veikia raminamai, atgaivina ir tada greit stiimuliuoja, Kitaip nei kai kurie stimuliatoriai, guaraninas, aktyvindamas smegenų veiklą, nesukelia nuovargio. Priešingai – mažina miego poreikį ir didina ištvermę. Guaraninas veikia ilgai, energijos antplūdis vis stiprėja ir tęsiasi ilgą laiką, todėl poveikis išlieka ilgiau, nei vartojant kavą.

Guarana yra puikus energijos šaltinis, stimuliatorius. Veikia greitai, efektyviai ir ilgiau nei kava. Guarana turi 2,5 karto stipresnį poveikį negu kavoje ir arbatoje esantis kofeinas.

Kitos medžiagos, randamos guaranoje, yra teobrominas (keliantis aktyvumą) ir teofilinas (atpalaiduojantis lygiųjų raumenų spazmus).

Poveikis:

  • turi ilgalaikį stimuliuojantį poveikį;
  • didina protinį aktyvumą, padeda įveikti nuovargį, didina fizinę ir psichologinę ištvermę.
  • gerina virškinimą, mažina apetitą, sutraukdamas skrandžio sultis (tanino rūgštis);
  • slopina galvos skausmus;
  • veikia kaip afrodiziakas;
  • didina hemoglobino kiekį ir eritrocitų skaičių, padeda šalinti toksinus iš kraujo.

Greičiau veikiantys adaptogenai Guarana ir auksinė šaknis kartu su ilgai stimuliuojančiu ženšeniu, suteiks Jums greitos ir ilgalaikės energijos. Trijų stimuliuojančių adaptogenų galia – energijos antplūdis vos per 30 min!

Dalintis